Meal Box

Meal Box eshte nje pakete mengjesi e gatshme. Ne te perfshihen ushqimet me te shendetshme per mengjes, mjalte, gjalpe, djathe, ullinj, cokokrem.

Mesoni me shume

Se shpejti ne cdo supermarket.

MealBox eshte duke u shperndare ne cdo supermaket. Tani na gjeni thuajse ne te gjithe marketet Big Market ne Tirane. Nese ne marketin prane shtepise suaj nuk gjendet MealBox atehere mund ta porosisni direkt nga website ose nepermjet telefonit.

Porosit Tani

Miresevini ne MealBox.al

MealBox ju prezanton nje menyre alternative per vaktin e mengjesit.Ndryshe nga ushqimet me te cilat jemi mesuar si per shembull, briosh, byrek, tost, sandwich etj, MealBox ju ofron nje zgjedhje me tradicionale dhe me te pasur me vlera ushqimore.
Paketa e mengjesit te gatshem MealBox eshte praktike ne perdorim dhe mund ta konsumoni ne oret e mengjesit ose ne cdo orar qe deshironi. Te gjithe njerezit qe nuk munden te hane mengjesin ne shtepi, tashme e kane mundesine te hane nje vakt mengjesi si ne shtepi kudo qe te jene : ne vendin e punes, ne zyre apo kantier, ne udhetim, ne shkolle, ne plazh apo piknik, neper bufe kafe e snack bar bashke me cajin apo lengjet e frutave.

Na kontaktoni

PAKETIMI

Paketa e mengjesit MealBox eshte nje marke e rregjistruar, ajo pergatitet ne kushte higjenike te larta, te gjitha produktet qe permban
paketa jane te certifikuar dhe periodikisht ju behen analizat ushqimore. Gjithashtu kutia plasitike, filmi i siperm i mbylljes, si dhe piruni
e luga plastike qe ndodhen brenda jane sipas standarteve ushqimore europiane.

PRODUKTI

Paketat standarte qe shiten ne treg permbajne nga 15gr per cdo produkt, por sipas porosive mund te behen edhe me 20gr, 25gr, 30gr etj.
Paketa e mengjesit MealBox paketohet me teknologjine bashkekohore MAP ( Modified Atmosphere Packaging ) me vakum dhe gaz ushqimor.

JETEGJATESIA

Pasi prodhohen produktet tona trasnportohen me atutomjete frigoriferike ne temperature nen 4 grade celcius. Gjithashtu ne pikat e shitjes ruhen dhe ekspozohen ne frigorifere ne temperature 4 grade celcius. Ne keto kushte produkti mund te konsumohet me siguri te plote dhe ka nje jetegjatesi mbi 90 dite, sidoqofte ne sugjerojme qe produkti te ruhet ne kushtet e pershtatshme dhe te konsumohet brenda 90 diteve.

Produkte të tjera

Si te blej MealBox?

Paketa e mengjesit MealBox gjendet ne supermarketet me te medha te Tiranes dhe se shpejti do te jete ne cdo supermarket ne Tirane dhe me gjere. Tashme ju mund ta gjeni ne marketet Big Market, Ne per ju etj.

Gjithashtu mund te porosisni MealBox edhe nepermjet website apo telefonit direkt nga MealBox,

Na kontaktoni

Meal Box

Big Market Ambasada USA

Big Market Myslym Shyri

Big Market Dhoma e Tregetise

Big Market Komuna e Parisit

Big Market Sheshi Wilson

Big Market 9 Kateshet

Big Market ish-Stacioni i Trenit

Big Market Qyteti Studenti

Market ||Ne per ju|| - Sheshi Rilindja

Joena

IPER COOP BIU

One Stop

Big Market Yzberisht

Big Market Yzberisht

One Stop Kompleksi Dinamo

Supermarket PAM

Supermarket Juland ( Kodra e Diellit )

Ja cfare konsumohet per mengjes ne 25 vende te botes.

Dihet prej kohesh qe mengjesi eshte vakti me i rendesishem i dites, pasi marrim energji per te nisur aktivitetet ditore. Por jo e gjitha vendet e fillojne mengjes me te njejtin ushqim. Me poshte eshte nje liste se si e fillojne mengjesin ne disa vende te botes. 1- Nje...

read more

Mjalti

Një nga ushqimet që do të gjeni brenda paketës së mëngjesit Mealbox është mjalti. Mjalti është i ëmbël, është në formën e një mase liquide dhe prodhohet nga bletët. Bletët shkojnë në cdo lule , mbledhin nektarin e tyre, dhe brenda në kosheret e tyre e ri-përpunojnë...

read more

15 + 4 =